Werken bij ODRN
Omgevingsdienst Regio Nijmegen (ODRN) is een samenwerkingsverband van de gemeenten Berg en Dal, Beuningen, Druten, Heumen, Nijmegen, Wijchen en de provincie Gelderland. We werken nauw samen op het gebied van vergunningverlening, toezicht en handhaving voor milieu, bouwen, geluid, bodem en water. Met zo’n 240 collega’s zetten we ons in voor een goede dienstverlening aan bedrijven en inwoners. Zo zorgen we samen voor een gezonde, duurzame en veilige regio.
Actuele vacatures
Jij doet als secretaris belangrijk werk. Samen met je collega’s zorg je er voor dat de stukken die aan de welstandscommissie voorgelegd moeten worden compleet zijn. Je verzorgt de agenda en nodigt aanvragers en architecten uit voor de vergadering. Daarnaast toets je de vergunningaanvragen op basis van de welstandsnota. Lijkt jou dit wat? Dan zoeken wij jou!
-
Nijmegen
-
hbo
-
32-36 uur
Vergunningaanvragen en meldingen beoordelen, toezichthouders en vergunningverleners adviseren en ontwikkelingen op het gebied van lucht, stikstof en geur analyseren. Wat jouw werk uniek maakt is dat je dit doet voor complexe bedrijven in Gelderland en Overijssel. Denk aan een papierfabriek, afvalverbrander of een chemische fabriek. Bedrijven die werken met grote hoeveelheden gevaarlijke stoffen. Er wacht een interessant werkgebied op je!
-
Nijmegen
-
hbo, mbo
-
32-36 uur
Als bedrijven iets willen ondernemen of veranderen dat invloed heeft op de omgeving, de veiligheid, de natuur of het milieu, dan is vaak een melding of vergunning nodig. En op dat moment kom jij als vergunningverlener in beeld!
-
Apeldoorn, Arnhem, Ede, Harderwijk, Hengelo (GLD), Nijmegen, Tiel
-
hbo, mbo, wo
-
20-24 uur, 24-36 uur, 28-32 uur, 30-32 uur, 32-36 uur, 8-16 uur
Als toezichthouder of handhaver bij de Gelderse Omgevingsdiensten ga je op pad om ervoor te zorgen dat het milieu en de leefomgeving worden beschermd.
-
Apeldoorn, Arnhem, Ede, Harderwijk, Hengelo (GLD), Nijmegen, Tiel
-
hbo, mbo, wo
-
20-24 uur, 24-36 uur, 28-32 uur, 30-32 uur, 32-36 uur, 8-16 uur
Wij zijn regelmatig op zoek naar nieuwe milieuadviseurs.
-
Apeldoorn, Arnhem, Ede, Harderwijk, Hengelo (GLD), Nijmegen, Tiel
-
hbo, mbo, wo
-
20-24 uur, 24-36 uur, 28-32 uur, 30-32 uur, 32-36 uur, 8-16 uur
Maak kennis met onze mensen
Een veelzijdig en dynamisch vak: “Als toezichthouder ben je net een koorddanser en kameleon”
“Ik ben er trots op dat de ODRN een echt asbestteam heeft”
"Ik wil gebouwen beter beschermen tegen brand"
Van afvalstoffen naar circulaire economie
Onze expertises
Bij de ODRN vind je allerlei specialisten. Van bouwconstructeurs en monumentenspecialisten tot brandveiligheidsexperts. En van chemisch technologen tot milieudeskundigen.